O nás

Jsme cateringová společnost, sídlící v Obecním domě v Mokrých Lazcích. Zde je naše základna, kde pro Vás připravujeme všechny dobroty. Obecní dům prošel v letech 2001-2004 rozsáhlou rekonstrukcí, včetně kuchyně.

Součástí Obecního domu je také restaurace, salónek a penzion, které provozuje naše společnost a dále také velký sál, který si lze pronajmout u obce. Více info zde.

Jak jsme začínali

Zakladatelem společnosti je Jaroslav Kříbek ml., vyučený kuchař s dlouholetými zkušenostmi. Po úspěšném dokončení školy se Jaroslav rozhodl odcestovat do ciziny, aby zde rozvinul své dovednosti a získal zkušenosti se světovou gastronomií. Postupně tak působil v Německu a Švýcarsku. Díky těmto cenným zahraničním zkušenostem  jsme schopni Vám nabídnout opravdu moderní a svěží pokrmy.

Vaříme především z kvalitních čerstvých surovin. Chemičtí pomocníci v naší kuchyni nemají místo. Milujeme sezónní ovoce, zeleninu, hříbky, zvěřinu……prostě vše čerstvé. V naší restauraci připravujeme různé víkendové akce, např. posvícenský brunch, zvěřinové hody a další.

Jsme ovšem i cukráři! Pro potěšení Vašich chuťových pohárků umíme připravit svěží cheesecake, lahodné brownies, domácí štrůdl a mnohem více.

Kde všude působíme

Naše společnost působí v celém Moravskoslezském kraji. S naším cateringem za Vámi přijedeme kamkoliv si budete přát. Umíme pro Vás nachystat narozeninovou oslavu, svatbu, coffeebreak, banket a mnoho dalšího… Více se dozvíte na stránce věnované cateringu.

Catering